11/2013 Kontejner, ukončeno

aktualizováno 23.1.2014
Všem zákazníkům napíšeme ohledně možností doručení, případně můžete napsat na zakaznik@cz-ebay.cz , nebo volat na +420 732 383 971 p. Zvolánek.

aktualizováno 5.1.2014
Stav přijetí kontejneru do CZ nám právě přepravní společnost upřesnila na 9.1.2014 do německém přístavu a 14.1.2014 (úterý) příjezd do Česka. Předpokládané celní řízení jenaplánováno na 14.1.2014 a od 15.1.2014 bude pravděpodobně zboží k dispozici v našem skladu v CZ. Všem zákazníkům pak ještě napíšeme e-mail s podrobnějšími informacemi a případným doplatkem za celní řízení.

--------------------

- aktualizováno 1.1.2014
Podle zprávy z přepravné společnosti, která nám přepravuje náš kontejner by měl dorazit do německého přístavu někde kolem 9-11.01.2014. Do CZ by pak měl přijí do 3 dnů, záleří ale na rychlosti vyložení a naložení kontejneru na vlak z DE do CZ. Zpoždění bylo zapříčiněno špatným počasím na otevřeném moři při anglickém pobřeží a hlavě již druhým odkloněním lodě ze své trasy z US do EU.

--------------------

Dovolte, abychom Vás touto cestou informovali o obtížích spojených s lodní přepravou z USA do EU v důsledku nepřízně počasí v Evropě.     

Silný orkán Xaver, který v současnosti sužuje jak několik evropských zemí, tak všechny lodě přepravující zboží ze států do EU, způsobuje významné zpoždění v dopravě a ochromuje lodní přepravu ve většině důležitých uzlů.  

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem a nepříznivé předpovědi počasí, je nutné počítat z několikadenním zdržením v ojedinělých případech se může jednat až o týdenní zpoždění při přepravě. Všechny lodě jsou odkláněny mimo probíhající problémy s počasím a proto počítejte s výše uvedeným spožděním doručení.

Vývoj celé situace bedlivě sledujeme a přijímáme nezbytné opatření, aby všechno námi přepravované zboží bylo doručeno v co nejkratším čase v rámci současného omezení. 

S přátelským pozdravem, 
CZ-EBAY