Faktura k odchozí zásilce!Chcete si přiložit vlastní fakturu k odchozí zásilce?

Můžete tak urýchlit průběh celního řízení a Vaše zásilka se nebude zdržovat na celním úřadě dokladováním potřebných dokladů pro stanovení celního dluhu.  

V případě uznání nutného zaplacení celního dluhu vyměřeného podle přiložené faktury v balíku Vám celní úřad zásilku odešle přes Českou poštu, které pak uhradíte vyměřenou částku přímo u dveří a zásilku Vám předá. Neztratíte tak zbytečně 7-10 dní čekáním na dopis z celnice o příchodu zásilky ze zahraničí a následném čekání na proclení a zaslání k Vám.


Fakturu k odchozí zásilce si můžete přiložit následovně:

1 - Přihlašte se k svému účtu

2 - V "moje transakce" si vyberte OBJ, ke které ji chcete přiložit

3 - V "přiložený doklad od zákazníka" máte kolonku "faktura k odchozí zásilce". Doklad, který chcete přiložit najdete ve Vašem PC přes "browse" a vložíte ho přes "uložit".

A jaký doklad přikládat?
Originál doklad o našem placení bude přiložený v detaile objednávky v "Doklad Cz-Ebay". Buď přikládáte tento doklad, nebo jiný - Váš vlastní. Je to pouze na Vás, co chcete, aby jsme Vám do odchozí zásilky přiložil.

Tak a je to všechno.


Váš doklad vytiskneme a přiložíme k této OBJ (zásilce). Věříme, že Vám to pomůže při vyřizování a hlavně urychlí strávený čas zásilky na celnici.

CZ-Ebay