Jak se měnily naše stránky


» Po dvouměsíční práci programátora (na začátku roku 2008) a naší aktivní spolupráce jsme pro Vás připravili zbrusu nový systém, kteří Vám umožní větší komfort při Vašich nákupech, přinese Vám více informací o stavu Vaší objednávky, možnost registrace a získání vlastního účtu zdarma, nové - rychlejší řešení problémů a v neposlední řadě i příjemnější vzhled celých stránek.

» Nyní si můžete přepočítat měny, váhy a délky (Převod měny USD <> Kč), můžete si prostudovat ceník USPS pro přeposlání zásilek a také sledovat, kde se právě Vaše zásilka nachází. Nemusíte už psát dotazy pro vytvoření tabulky na zjištění ceny za zboží, ale jednoduše klikněte na "ZJISTI, KOLIK ZAPLATÍŠ" a hned se ujistíte, zda se Vám nákup vyplatí, nebo ne.


Váš účet:
»  Po registraci a následném potvrzení Vašeho emailu vstoupíte do vlastního účtu, kde máte možnost  vytvořit si objednávku našich služeb jednoduše a bez námahy.
Kopie každé nově vytvořené objednávky se Vám pro kontrolu automaticky odešle na kontaktní email a aktuální stav této žádosti si můžete kontrolovat v části MOJE TRANSAKCE (v menu po přihlášení).

»  V přehledu objednávek máte všechny transakce jako na dlani a můžete se ihned dozvědět stav, případně stav OBJ i rok nazpátek. Možnost k objednávce přiložit  "doklad o provedení platby" je pro Ty z Vás, který na objednané zboží spěchají a nemají čas čekat na připsání platby na náš účet.

»  Když si z něčím nebudete vědět rady, přečtěte si část  "Jak vyplnit objednávku" ? V případě nejastností nás neváhejte kontaktovat přes formulář, nebo přímo telefonicky (KONTAKTY)

»  Nového je na našich stránkách opravdu hodně. Pevně věříme, že Vám pomohou při nákupech ve státech. Aspoň do té doby, kdy bude kurz dolaru tam, kde je teď.

kolektiv Cz-Ebay