Kontejner do ČR - aktualizováno

aktualizováno 25.02.2012
Dnes byl odeslán i náš druhý kotejner a je na cestě do ČR.

aktualizováno 09
.02.2012

První kontejner je již od dnes na cestě do US přístavu, pak do ČR, doba dodání je cca 5-7 týdnů dle poveternostních podmínek a volném místě na lodi. Druhý kontejner bude vypraven z US do dvou týdnů stejnou cestou.

aktualizováno 09.01.2012
Výroba zboží na zakázku se o 10 dnů prodloužilo, takže odeslání kontejneru se o něco muselo oddálit taky. Nejbližší termín je někdy kolem 20 tohto měsíce, snad to už posouvat nebudeme muset. Takže do odeslání jsou cca 2 týdny, máte poslední šanci objednávat zboží velké a těžké.

aktualizováno 15.12.2011
Odeslání kontejneru se posouvá na začátek ledna 2012 z důvodu zakázky, která ale bude připravena na transport až začátkem příštího roku. Místo v kontejneru ještě stále nějaké máme, takže v případě přepravy velkých, těžkých a nadrozměrných věcí máte stále čas na udělání OBJ.
 

aktualizováno 30.11.2011

Předběžný termín odesání kontejneru je určen na 22.12.2012. Kontejner je z větší poloviny již zaplněn a termín odeslání se může posunout dle potřeby a celkovým zaplněním  kontejneru zbožím.

Náš další kontejner se právě připravuje k odeslání z naší pobočky Cz-Ebay v USA /
Georgia do ČR / Praha, takže máte možnost dalších nákupu velkých a nadrozměrných věcí, které Vám pak můžeme do ČR dopravit. Předběžný termín odeslání je kolem vánoc, vše dle potřeby a naplnění kontejneru velkým a těžkým zbožím.

Vaši zásilku si pak můžete osobně vyzvednout po 4-6 týdnech od vypravení kontejneru z USA, celní řízení vyřizujeme za vás my. Další vlastní přepravní kontejner půjde přibližně opět o dva měsíce, případně dříve dle potřeby. Více info o konkrétním termínu bude postupě zverejněno.


O zboží bude osobně postaráno, jak můžete vidět z přiloženého obrázku
Cz-Ebay