Kontejner do ČR - nakládá se 28.5


aktualizováno 24.5.2011
Takže konečně se nám podařilo vyřídit papíry pro možnost odeslání veterána z USA do ČR a kontejner z trojtýdenním zpožděním můžeme konečně připravit k odeslání. Náklad by se měl přes víkend 28 - 29 května a odplout začátkem týdne. Všem zákazníkům se omlouváme za zdržení, snad to už teď pojede rychleji.

aktualizováno 9.5.2011
Odeslání kontejneru z naší pobočky v US se prodloužilo, protože některý zákazníci neměli vyřízené odhlášení přepravovaných vozidel z provozu v US a až na poslední chvíli se rozhodli to nechat vyřídit nás. Protože to trvá 10-30 dnů, odjezd kontejneru jsme museli ještě posunout a měl by odplout někdy kolem  20 - 23 května. 

Další kontejner je plánován na konec června ... 
Náš další kontejner se právě připravuje k odeslání z naší pobočky Cz-Ebay v USA do ČR, takže máte ještě poslední 3 - 4 týdny na nákup velkých a nadrozměrných věcí, které Vám pak můžeme do ČR dopravit.

Zatím má v kontejneru rezervaci jedno vozidlo Chevrolet, zahradní traktůrek, dveře a motor na FORD, kožená sedací souprava a dalších asi 40 zásilek. Místa je ještě dost, ale to nemusí platit už zítra, takže kdo chce něco převést, ať to neodkládá .....

Vaši zásilku si pak budete muset osobně vyzvednout na místě vykládky po 3 - 5 týdnech od vypravení kontejneru z USA, celní řízení vyřizujeme za vás my. Další vlastní přepravní kontejner půjde přibližně opět o dva měsíce, případně dříve dle potřeby.  

O zboží bude osobně postaráno, jak můžete vidět z přiloženého obrázku

Váš Cz-Ebay.cz