Kontejner do ČR - odjel 14.9.2011


Aktualizováno 15.09.2011
Říká se, že nejhorší je čekání. Tak snad to nejhorší už je za námi, protože po týdnech čekání na dodání posledních věcí je kontejner již naložena čeká v přístavě na svou loď. Přeprava bude trvat 3-5 týdnů podle toho, jak se zdrží v EU na celnici a překládce.

Aktualizováno 29.08.2011
A výřivky nechodí a nechodí ...
Takže ještě týden musí všichni vydržet na odeslání kontejneru, protože výroba výřivek na zakázku se již po druhé prodloužila o týden. Mělo by se snad už definitivně nakládat přes víkend 3.9 - 4.9, nejpozději v začátkem týdne. Snad to již dodavatel zvládne a kontejner bude moci odjet z US do ČR hned další den.

Aktuakizováno 24.08.2011
Nakládání kontejneru se prodlužuje o cca 10 - 12 dnů z důvodu nedodání 2 Ks výřivek a veterána moto.


Náš další kontejner se právě připravuje k odeslání z naší pobočky Cz-Ebay v USA do ČR, takže máte ještě posledních 10-12 dnů na nákup velkých a nadrozměrných věcí, které Vám pak můžeme do ČR dopravit.

Zatím má v kontejneru rezervaci jeden zahradní grill, tři kočárky s toho jeden pro dvojčata, dvě sprchové kouty, vana, motor na motocykl s kapotáží, stůl a zahradní nábytek, hokejová výstroj a 50 Ks hokejek, střešní krytina a střešní okna, 10 Ks pneu na traktor a dalších asi 50 zásilek. Místa je ještě dost, je to 12 m kontejner, ale to nemusí platit už zítra, takže kdo chce něco převést, ať to neodkládá .....

Vaši zásilku si pak vyzvednete na místě vykládky v Ostravě / ČR po 4 - 5 týdnech od vypravení kontejneru z USA, celní řízení vyřizujeme za vás my. Případný rozvoz po ČR našimi vozmi je možný taky po dohodě. Další vlastní přepravní kontejner půjde přibližně opět o dva měsíce, případně dříve dle potřeby.  

O zboží bude osobně postaráno, jak můžete vidět z přiloženého obrázku.

Váš Cz-Ebay.cz