Největší slevy v USA 23.11.2012

Dovolujeme si Vám oznámit, že dne 23.11.2012 budou probíhat jedny vůbec z největšich slev v americe za celý rok a budou celoplošně po celé americe. Tyto jedinečné slevy jsou každým rokem pouze v pátek po jednom z nejvýznamějšich amerických svátků "Den Díkůvzdání".

Tyto slevy potrvají pouze od 04.00h do 14.00 hod amerického času (10 - 20 hod SEČ), kdy je možné zakoupit různe druhy zboží i o 90% levneji. Abychom vaše OBJ mohli vyřídit okamžite a zboží v slevách ihned zakoupit, vložte si předem na své predvánoční nákupy dostatečný kredit na váš účet u nás tzn. (alespoň 2-3 dny před samotným nákupem) a nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujit.

V tento den nebude náš tým Cz-Ebay.cz vyřizovat OBJ na doklady a přesunou se až na další den.

Black Friday - oficiální stránky
Black Friday - odkaz na slevy v "den Díkůvzdání 2012"
Black Friday - další slevy


Typy na Vánoční dárky

Ebay zavedla na svích stránkych možnost nákupu značkového zboží za výprodejové ceny EBAY FASHION OUTLETS, kde můžete nakoupit zboží těch nejznámějších naček jako Guess, Benetton, Calvin Klein, Aeropostale, Crocs a noho dalších za ceny snížené až o 65% z cen prodejných. Tyto ceny jsou mnohdy o několik stovák ba až tisíce nižší, než ceny v kamenných obchoidech a budou zajímavé pro všechny zákazníky, kteří chtějí nakoupit s blížícími Vánočními svátky.

Odkaz přímo na Ebay Fashion Outlets zde

Přejeme Vám příjemné a levné předvánoční nakupováni.
Cz-Ebay.cz