Největší slevy v USA - aktualizováno

Aktualizováno dne 29.12.2010

Chceme vám poděkovat za Vaše objednávky udělané v tento den, bylo jich přesně 241, přijatých emailů na naše stránky 804 a telefonátů asi šedesát. Celá naše flotila byla při počítačích od 06.30 hod pondělí do 02.30 úterý. Byl to těžký den pro nás všechny, ale podařilo se vyřešit a zakoupit kromě šesti objednávek všechno.

Ty z vás, kteří jste nákup v tyto dny zrealizovali nám dáte jistě za pravdu, že se to skutečně vyplatilo a v některých případech jsme hradili zboží i s 80% slevou. Další slevy budou začátkem novém roku 2011 takže věříme, že v nákupech budete i nadále pokračovat.

Cz-Ebay.cz


Největší slevy na nákup v USA jsou dne 26.11.2010

Dovolujeme si Vám oznámit, že dne 26.11.2010 budou probíhat jedny vůbec z největšich slev v americe za celý rok a budou celoplošně po celé americe. Tyto jedinečné slevy jsou každým rokem pouze v pátek po jednom z nejvýznamějšich amerických svátků "Den Díkůvzdání".

Tyto slevy potrvají pouze od 04.00h do 14.00 hod amerického času (10 - 20 hod SEČ), kdy je možné zakoupit různe druhy zboží i o 90% levneji. Abychom vaše OBJ mohli vyřídit okamžite a zboží v slevách ihned zakoupit, vložte si předem na své predvánoční nákupy dostatečný kredit na váš účet u nás tzn. (alespoň 2-3 dny před samotným nákupem) a nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujit.
V tento den nebude náš tým Cz-Ebay.cz vyřizovat OBJ na doklady a přesunou se až na další den.


Black Friday - odkaz na oficiální stránky slev v "den Díkůvzdání 2010"

Deals of Amerika - další odkaz na stránky slev v "den Díkůvzdání 2010"

Sqidoo - a ještě jeden odkaz na stránky slev v "den Díkůvzdání 2010"


Vyzkoušejte si také prohlédnout nejlepší každodenní slevy na : http://dealnews.com/
Nejdete tady slevy od 10% - 80%. Určitě se oplatí na tyto stránky aspoň kouknout.


Přejeme Vám příjemné a levné předvánoční nakupováni.
Cz-Ebay.cz