Novinka! - Dobití kreditu online


Vážený zákazníci,

Kvůli zrychlení vyřízení vaší objednávky jsme pro vás připravili v spolupráci s    Komerční bankou a.s.  možnost platby přímo online přes vaší platební kartu.

Vaše platba je připsána okamžitě a nám přijde email o vložení částky na váš účet. OBJ tak můžeme vyřídit obratem.  Platbu za objednávku, nebo uhrazení případného doplatku můžete provést několika způsoby:
 1. Vložením částky přímo na přepážce Komerční banky - poplatek banky 75,- Kč
  Částka se Vám připíše na Váš účet u nás hned, nebo další pracovní den

 2. Uhrazením přes internet bankovnictví vaší banky. Připsání trvá 1 - 3 dny, účtován je poplatek vaší banky (většinou zdarma, někde 5-10 Kč)

 3. Odesláním částky přes českou poštu - poplatek banky 50,- Kč
  Připsání trvá nejdéle 2-5 pracovních dnů. Můžete nám ale zaslat doklad o této platbě (ofocený ústřižek) a částku Vám připíšeme ihned

 4. Nově i online platební kartou - poplatek banky 3%
  Platba kartou je nejrychlejší, připsání je téměř okamžitě, nejdéle do několika hodin a je vhodné pro menší platby a doplatky. 


Výhody online platby 

 • Všechny platby a informace o realizaci plateb jsou aktualizovány online.
 • K placení potřebujete pouze vaší platební kartu s povolenými on-line transakcemi.
 • Veškerá data zadáváte přímo bance, naši zaměstnanci nemají přístup k údajům o Vašem bankovním účtu.
 • Veškerá komunikace probíhá zašifrovaně pomocí protokolu HTTPS.
 • Objednávku rovnou zaplatíte v pohodlí domova či kanceláře, nemusíte chodit nikam do banky a vaše objednávka se začne vyřizovat ihned

Nevýhoda online platby
 • Banka si bere 3% z provedené transakce a o tuto částku bude Vaše platba navýšena. Do částky 2.500 Kč jste na tom s poplatkami stále lépe, než při placení přímo v bance, nebo při odeslání částky poštou.Samozřejmě jestále nejvýhodnější uhradit částku přes internet banking, protože je zdarma.

Průběh platby kartou na internetu:
Po zvolení platby kartou budete přesměrováni na platební stránku banky a zobrazí se Vám formulář pro vyplnění údajů o platbě. Vyplníte potřebné údaje (číslo karty a datum expirace) a potvrdíte úhradu.
Po provedení transakce budete přesměrováni zpět na naše stránky, kde naleznete informaci, zda transakce proběhla úspěšně či zda byla úhrada zamítnuta (včetně důvodu zamítnutí).Možné důvody zamítnutí úhrady kartou:
 • chybné údaje o kartě
 • nedostatek peněžních prostředků na bankovním účtu, případně překročení limitu Vaší karty
 • banka, která Vám vydala platební kartu, Vám neumožňuje používat kartu k platbám na internetu

Bezpečnost transakce
Platba kartou je založena na standardu 3-D Secure, který v současné době představuje nejbezpečnější metodu on-line plateb kartou. Tento standard podporují dvě největší karetní asociace, MasterCard a VISA, které tuto platební metodu prezentují pod obchodní značkou MasterCard SecureCode a Verified by Visa.

Při platbě kartou v prostředí internetu představuje největší nebezpečí zachycení čísla vaší platební karty a ostatních identifikačních údajů zasílaných nezabezpečenou cestou jinou osobou a použití těchto dat k neoprávněným transakcím. Námi provozovaný systém placení kartou toto nebezpečí minimalizuje. Přenos informací o Vaší platební kartě je zabezpečen protokolem SSL, veškeré přenášené údaje jsou šifrovány za použití 128-bitového klíče.

K údajům o kartě navíc nemáme přístup - údaje o kartě vyplňujete na platební stránce banky, my pouze obdržíme od banky informaci, zda se platba kartou uskutečnila, typ ani číslo karty však nezíská.


A jaké karty příjímáme:
Přijímáme karty vydané asociací MasterCard International a Visa International umožňující svému držiteli bezhotovostní platby za zboží a služby v prostředí veřejné datové sítě internet.

Můžete použít tyto karty:

 • VISA
 • VISA Electron
 • Master Card
 • Maestro

                                       

•   Pro "dobití kreditu online" klikněte na obrázek