NOVINKA zasíláme do celého světa

Ship - Worldwide.com
V spolupráci s partnerskou společností DHL Vám přinášíme náš projekt Ship-Worldwide.com , který bude mít na starosti pouze přeposílání zásilek, ale již do celého světa. A čím se liší Ship-Worldwide.com od Cz-Ebay.cz?

  • Zaslání nebude omezeno jen na odeslání z USA do ČR / SR jak je to u Cz-Ebay.cz, ale zásilku, balík, dokument, stroj, zařízení, vozidlo, nebo rovnou celou paletu vám teď můžeme dopravit přes Ship-worldwide.com kamkoliv. Neměl by to být problém i na severní pól, když tam mají poštu a to všechno do 3 dnů.

  • A druhá velká výhoda Ship-Worldwide je, že zasíláme balíky taky z Česka a to do celého světa. Nemusíte mít smlouvu s žádnou přeposílací společností, nemusíte se trápit s vyplněním průvodných dokumentů a faktur a taky nemusíte ani na poštu. Všechno vyřídíme za vás, řidič si zásilku vyzvedne na vaší adrese a Vy z pohodlí vašeho domova jen sledujete pohyí zásilky online.

info:
Přeposílání zásilek přes Cz-Ebay.cz nekončí, jen je omezeno na odesílání balíku z USA do ČR a SR.
 

Balíky z USA
poplatek 5 USD za balík, dodání do 3 dnů.

Zásilky odešlete na naší adresu pobočky v USA odkud vám ji za poplatek 5 USD + cenu dopravy odešleme kam chcete. Zásilky Vám na naší pobočce můžeme spojit do jedné vetší, zdarma pořídit foto zboží případně kontrolu funkčnosti, vyndat originální dokumenty se zásilky, nebo vyjmutí z orginálnich krabic. Skladování v našem skladě v Georgii / USA je ZDARMA na jakoukoliv dlouhou dobu

Zásilky z ČR
poplatek 5 USD za balík, dodání do 3 dnů.

Váš balík pošleme z VAŠÍ ADRESY v ČR kam budete ve světě chtít, nikam nemusíte chodit, nemusíte vyplňovat průvodní listy, ani faktury. Po vyplnění objednávky přepravy na našich stránkách vám emailem pošleme vyplněné doklady potřebné pro přepravu, vy je pouze vytlačíte na tiskárně a odevzdáte řidiči DHL spolu s vaší zásilkou.
Nikam nechodíte, netrápíte se s vyplněním dokumentů, nemusíte mít žádnou smlouvu z přepravní společností. Vhodné jak pro firmy, tak pro jednotlivce.

Takže pro věříme, že vám bude naše služba Ship-worldwide.com pomáhat v zaslání vašich balíčku kamkoliv.

Cz-Ebay