Nový přepravce velkých zásilek

Protože každým dnem zasíláme více a více velkých a objemných zásilek, dohodli jsme se z novým přepravcem nadrozměrných zásilek z USA do ČR lodní dopravou / kontejnerem a od června 2011 vám tedy nabízíme taky dopravu velkých, těžkých a objemných zásilek naším kontejnerem za vynikající ceny.

Kontejner odjíždí z naší pobočky v Gergii 300 93 USA do Ostravy ČR jednou za 4 – 5 týdnů, zboží si můžete vyzvednout přímo v našem skladě v Ostravě, nebo vám ho po dohodě můžeme taky dopravit do ČR, nebo SR naším vozem.

Tato přeprava je vhodná pro zaslání velkých a objebných zásilek jako např. stroje / zařízení, vozidlá, moto, traktůrky, převodovky, motory, sportovní letadlo, motorový člun, stavební materiál …

Výhodou je to, že se zboží clí v ČR do 1dne od přijetí kontejneru do ČR. Nikam nemusíte psát, nikam volat, celní řízení za vás vyřídíme my a e-mailem zašleme částku potřebnou k uhrazení celního dluhu a propuštění do oběhu v ČR.
Cena dopravy z USA do ČR je závislá na konkrétních rozměrech a váze zásilky, takže dotazy prosím pište na naši e-mailovou adresu „zakaznik@cz-ebay.cz

Doba dodání je 5 - 7 týdnů od odeslání z USA (přes POLONEZ je to 6-8 týdnů). Po přeclení zboží vás budeme informovat e-mailem, kde si taky budete moci vybrat, jestli si zboží přijdete vyzvednout osobně, nebo ho budete chtít dopravit až k vám domů naším vozem.

Věříme, že vám naše nová služba přeposlání velkých zásilek lodí umožní nákup i dosud nepřepravovaného zboží.

Cz-Ebay.cz