Pozor změna poplatků

Od 21.11.2013 jsme nuceni upravit náš poplatek za asistovaný nákup a to takto:

+ 6% minimálně 4 USD

Dosud to bylo pouze 6% z nákupu, teď jsme udělali minimální částku 4 USD. To znamená, že za objednávku zaplatíte stále 6% z nákupu, ale jestli to bude méně než 4 USD, zaplatíte 4 USD. Vyšší částka se Vám automaticky připočte k vaší objednávce.

A proč jsme to udělali?
Jen za minulý měsíc bylo vyřízeno 560 objednávek, které byli v ceně pod 50 USD. Za objednávku v ceně např. 10 USD jsme měli zisk 6%, což je 0.6 USD. Protože naši zákazníci ale neplatí poplatky za převody peněz z Česka do USA, neplatí poplatky za konverzi měny z CZK na USD, neplatí poplatky PAYPAL za uhrazení objednávky a všechno je na našich bedrech, nezůstává nám z těchto objednávek skoro nic.

U objednávek kolem 10, 20, 30 USD je hodně práce, nejméně zisku a hlavně nejvíce starostí s reklamacemi pozdního doručení hlavně s Asie. Proto jsme se rozhodli dát minimální poplatek za uhrazení Vaší objednávky 4 USD. Jestli je to pro někoho dost, tak připomínáme, že poplatek PAYPAL za úhradu je v některých případech + 4.9% a poplatek banky za převod peněz do USA je od 2 - 8% minimálně 100 - 400 CZK.

Děkujeme za pochopení

kolektív Cz-Ebay, Sk-Ebay