Slevy v USA - aktualizovánoAktualizované dne 3.12.2009

Děkujeme za Vaše objednávky v tento den, bylo jich přesně 208, přijatých emailů na naše stránky 712 a telefonátů kolem stovky. Všichni jsme byli v práci od 08.00 hod pátek do 05.00 soboty, byl to opravdu dlouhý a těžký den a hlavně pořádny zátah pro naše kolegy z USA. Věříme, že ty co to stihli byli se slevamy spokojeni a nákup se jim v tento den vyplatil. Další slevy budou po vánocích a pak po novém roku takže věříme, že v nákupech budete i nadále pokračovat.

Cz-Ebay.czVěc: Největší slevy na nákup v USA jsou dne 27.11.2009

Vážení zákazníci,

Dovolujeme si Vám oznámit, že dne 27.11.2009 budou probíhat jedny vůbec z největšich slev v americe za celý rok a budou celoplošně po celé americe. Tyto jedinečné slevy jsou každým rokem pouze v pátek po jednom z nejvýznamějšich amerických svátků "Den Díkůvzdání".

Tyto slevy potrvají pouze od 04.00h do 14.00 hod amerického času (10 - 20 hod SEČ), kdy je možné zakoupit různe druhy zboží i o 90% levneji. Abychom vaše OBJ mohli vyřídit okamžite a zboží ihned zakoupit, vložte si předem na své predvánoční nákupy dostatečný kredit, kterým můžeme disponovat tzn. (alespoň 2-3 dny před samotným nákupem) a nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujit.
V tento den nebude náš tým Cz-Ebay.cz vyřizovat OBJ na doklady a přesunou se až na další den.

A kde můžete nakupovat? Použite naše stránky a odkaz na obchody v USA:
http://www.cz-ebay.cz/odkazy-na-obchody-v-usa.htm

Vyzkoušejte si prohlédnout nejlepší každodenní slevy na : http://dealnews.com/
Nejdete tady slevy od 10% - 80%. Určitě se oplatí na tyto stránky aspoň kouknout.

Důležitá informace pro Vás všechny, kdo se chystáte nakupovat na poslední chvíli. S blížícími se vánoci se prodlužuje doba odbavení a doručení zásilek americkou poštou USPS, Českou poštou a Slovenskou poštou. Proto je třeba přepravu dopředu promyslet. Všechny zásilky odeslané letecky do konce listopadu by měly do vánoc přijít, takže můžete jěště směle nakupovat.


Děkujeme za pochopení a přejeme Vám levné vánoční nakupováni.
Váš Cz-Ebay.cz