Slevy v USA pondělí 5.9.2011


Dovolujeme si Vám oznámit, že dne  05.09.2011 - pondělí  budou probíhat jedny z dalších slev  Labor day sale - velké slevy  v obchodech v USA a budou celoplošně po celé americe od rána 09 hod - do 18 hod US času (v EU od 15 - 24 hod). Některé obchody už slevy zahájí přes víkend před týmto dnem, takže můžete nakupovat levněji již od soboty 3.9.2011 ! 

V tento den nebudou ani odeslány zásilky z naší pobočky, protože je svátek a nikdo nedělá !

Bude možné zakoupit různe druhy zboží v 40, 50, 60, i 70% slevách, záleží na konkrétním obchodě.. Abychom vaše OBJ mohli vyřídit okamžite a zboží ihned zakoupit, vložte si prosím předem na své účty u nás dostatečný kredit, kterým můžeme disponovat a vaše objednávky obratem vyřizovat.

V tyto dna nám nebudou stačit doklady o zaslání peněz na náš účet, musíte mít na vašem účtu potřebný kredit. Až tak budou OBJ na tyto nákupy realizovány. Nezapomeňte, že drvivá většina těchto obchodů do EU nezasílá a všechno zakoupené zboží se musí přeposlat přes naši pobočku v USA.

Náš sklad v Georgii je již na tento slevový den připraven a rádi vám zboží pak přepošleme naší partnerskou společností DHL s dobou dodání do 3 dnů.


A jak si udělat objednávku na toto zboží?

  1. klikněte v levé části našich stránek na "OBJEDNÁVKA"
  2. zvolte "TYP SLUŽBY" - Asistovaný nákup
  3. zvolte "DRUH DOPRAVY" - Na vaši pobočku v USA
  4. do kolonky "POZNÁMKA" zkopírujte odkazy na zboží z daného obchodu

Jestli nevíte jak se odkazy kopírují, nebo jak přesně vkládat tyto odkazy do naší objednávky, tak tady je návod:
http://www.cz-ebay.cz/nejcastejsi-otazky.htm