Značkové kabelky z USA

Kabelky z USA, náš další e-shop

Představujeme Vám www.USA-kabelky.cz - nákup kabelek, batohů a tašek z USA za opravdu nízké ceny a přímo od prodejce.

Další z našich projektů je již n světě a kromě hodinek si můžete teď objednávat i kabelky těch nejznámějších značek přímo od prodejce z USA. Web je zaměřený na nákup značkových kabelek, tašek, batohů a spacáků od těch nejznámějších společností a jmen, jako například Kate Spade, Rebecca Minkoff, Tommy Hilfiger, Coach, JJ Cole, Nine West, Oakley, nebo Kara Ross. U nás nekoupíte kabelky z Asie, žádné repliky, nebo zboží po opravě. Nabízíme kabelky pouze nové, nepoužívané, v originálním balení a se zárukou.

Ceny našich hodinek jsou včetně dopravy na vaši adresu a včetně cla a DPH. Celní řízení vyřizujeme za vás, kabelky vám dojdou až přímo domů bez dalšího navýšení cen.

Máme hodně rozsáhlou databázi napojenou přímo na některé velké značkové řetězce prodejen v USA a taky na značkové prodejny těch nejznámějších společností. Kromě toho tyto mega-společnosti nabízejí každý den velké slevy na své výrobky "Deals of the day", kde můžete koupit kabelky zlevněné, nebo z končících sérií, případně kabelky dané do slevy přímo výrobcem.

Věříme, že vás nákup značkových kabelek přes naši společnost uspokojí, protože ceny jsou nastaveny hodně nízko ....

Společnost Cz-Ebay / USA-kabelky.cz