Zrušen účet u Facebook

Dne 02.03.2012 nám FACEBOOK smazal z jejich databáze naši stránku www.CZ-EBAY-cz z nám doposud neznámých příčin. I po zaslání 17 e-mailů na zákaznickou linku FACEBOOK-u a několika desítkám telefonátu (který je v jednom kuse vypnutý, nebo ho nikdo nezvedá) na jejich pobočku v Californii jsme se nedopátrali na důvod deaktivace našeho účtu a smazání našich stránek z Facebook-u.

Již několik let využíváme i reklamu nabízenou touto společností, zaplatili jsme jim za provoz naší reklami přes 5.700 USD, ale přístup při řešení této situace je úplně katastrofální. Dostali jsme pouze e-mail s tím, že na našem webu byli umístěny informace nesplňující jejich duševní podmínky, nic více, žádnou konkrétní zprávu, žádny návrh řešení, prostě nic.

Všem 9.750 lidem, který si nás uložili do svých přátel, jako i všem, kteří by si rádi pročetli o naší společnosti na Fecebook-u, ale nemohou se omlouváme, ale naší chybou to zapříčiněno není. Je to za posledních několik let snad nejhorší jednání s customer service a to máme zkušenosti s vyřizováním reklamcí snad ze stovkou jiných velkých solečností.

Po těchto zkušenostech se zákaznickou službou FACEBOOku jsme se rozhodli žít i bez reklamy u nich, nový účet tam již vytvářet nebudeme.

Cz-Ebay