Asistované nákupy v USA obchodech

asistovaný nákupNapište nám, co chcete v USA koupit a my vše vyřídíme za Vás

Zboží v USA obchodě zakoupíme, uhradíme naší americkou platební kartou a přepošleme přes náš USA sklad k Vám. Poplatek za asistovaný nákup je:

button

 + 6% k ceně, kterou za Vás platíme prodejci (minimálně 4 USD)
Jestli stojí zboží 100 USD, zaplatíte nám 106 USD + cenu dopravy z USA k Vám dle ceníku dopravy.♦ A jak udělat objednávku na "asistovaný nákup?


A jak to funguje?

  • zaregistrujte se (ZDARMA), aby jsme věděli, kam budeme zboží pak zasílat

  • z horního menu stlačte "objednávka", zvolte druh služby "asistovaný nákup"

  • vložte nám tam odkaz na Vaše zboží (celý ten řádek z internetu např. http:/Vaše zboží-vaše zboží ...)

  • vyplňte "cenu zboží"

  • budete nakupovat více? Zaškrtněte "chci zboží spojit s jiným mím zbožím"

  • chcete to letecky, nebo lodí?

  • vše pro Vás důležité napište do "poznámky"

  • stiskněte "spočítat" a pak "odeslat objednávku"

Co se bude dít dále?

Objednávka zkontrolujeme, případně doplníme a upravíme a pošleme ji na Váš e-mail k poslednímu překontrolování. V případě souhlasu ji uhradíte dle instrukcí v e-maile a OBJ se začne vyřizovat. Jestli ne, napíšete nám a OBJ se zruší (zdarma)

Pozor na placení tax v USA a dopravy v USA

Nezapomeňte, že v USA při nákupe ve většině amerických obchodech (neplatí pro nákupy na EBAY, tam jsou ceny pevné) se k nákupu platí i americká tax (v Georgii se jedná např. o 7%). Jestli nám bude při placení v daním obchodě táto tax připočtena, započítame ji dodatečně i my do Vaší objednávky u nás. Počítejte také s platbou dopravy od prodejce na náš USA sklad, jestli ji nemá zdarma.

No, nevím, jestli to zvládnu ...

Ničeho se nebojte. Objednávka u nás je stále nezávazná až do doby, kdy se ji rozhodnete uhradit. Objednávku po vás kontrolujeme a upravujeme podle přesných informací z odkazu na zboží. Na váš e-mail dostanete kompletní nabídku a až pak se rozhodnete pro nákup, nebo pro zrušení. A jestli stále nevíte jak na to, koukněte na článek Jak udělat objednávku?