Jak udělat objednávku na dovoz vozidla z USA?

Jak udělat objednávku na dovoz, nákup, nebo dražbu vozidla?

  • zaregistrujte se (ZDARMA), aby jsme věděli, komu budeme auto dovážet
  • z horního menu stlačte "objednávka", zvolte druh služby "koupit nebo dovést vozidlo"
  • vložte odkaz na vozidlo (Web, dealer, inzerát, Copart aukce), nebo nevyplňujte v případě, že se bude jednat pouze o dopravu Vašeho vozidla z USA do ČR
  • do"poznámky" napište vše, co je pro vyřízení důležité, co od nás chcete vyřídit, adresu kde máte vozidlo, telefon na kontaktní osobu, případně další pro Vás důležité informace
  • odešlete tento formulář přes "odeslat"

Co se bude dít dále?

Dle Vašich informací se objednávka zkontroluje, dopíšou se do ní ceny přepravy, nebo služby a pošleme Vám ji ke schválení. Po odsouhlasení a složení zálohy dle domluvy (2-3 tis CZK) začneme OBJ vyřizovat. Záloha se platí předem z důvodu, aby jsme někam neposílali naši odtahovku s tím, že si to v průběhu vyřizování rozmyslíte a my by jsme museli uhradit cenu této přepravy po USA pro odtahovou službu.
V případě, že budeme potřebovat další informace pro vyřízení objednávky, budeme Vás kontaktovat telefonicky, nebo emailem.napíšeme nebo zavoláme. O každém novém kroku vyřízení Vás budeme informavat emailovou notifikací o změně stavu OBJ.

Jestli jste nenašli službu, kterou hledáte, napište nám. Z USA Vám dopravíme vše, co se do kontejneru vejde (12m x 2.38m x 2.38m)

Fotogalerie přepravy vozidel

přeprava autpřeprava aut 1  přeprava aut 2 přeprava aut 4