Prodejci vozů v USA

Vyhledat vozidlo si můžete na internetu kdekoliv v USA. Je nám jedno, jestli to bude dealer, aukce, nebo soukromí inzerát a zprostředkovat nákup a dovoz můžeme od kohokoliv v USA. Jestli nevíte kde začít hledat vozidla, použijte odkazy níže.

V Americe máme sídlo naší firmy a sklady ve státě Georgia na jihu USA, hned nad státem Florida. Je to slunný stát, kde málo prší, sníh napadne jen jednou v roce na pár hodin a kde je vzhledem k těmto ideálním podmínkám soustředěn velký počet dealerů a prodejců aut a motorek. Proto je dobré hledat i nakupovat z jižních státu jako je Florida, Georgia, Carolina, Alabama, Texas a California. Z těchto států jsou vozy většinou v lepším technickém stavu, než vozy ze severu, kde jezdí několik měsíců po sněhu a silnicích posypaných solí.

Pro inspiraci nabízíme několik odkazů na prodejce a dealery.


Jestli potřebujete přepravit z USA vozidlo, nebo ho plánujete zakoupit, ale nevíte si rady, napište nám. Rádi Vám pomůžeme jak s přepravou po USA od prodejce k nám na USA sklad v Georgii, tak s komunikací s prodejcem, případně platbou nebo vydražením za Vás.


Více informací získáte na našem novém webu ohledně nákupu a dovozu vozidel z USA a to USA-auto.cz

usa-auto 1