Stěhování z USA

Potřebujete se přestěhovat zpátky do Česka, nebo na Slovensko?
Jak by napsal mexičan, pro nás ... "no problemos"

Nabízíme Vám službu přepravy naším kontejnerem, kde máte dvě možnosti a to:
 1. Kontejner můžeme nechat přistavit na kteroukoliv adresu v USA, nebo
 2. Zboží můžete poslat na náš USA sklad v Georgii, odkud Vám je pošleme s naším zbožím do ČR, proclíme a dodáme

Jestli byl Váš pobyt v USA delší než 12 měsíců, můžete si vzít domů Vaše osobní věci, nábytek, vybavení domu, ale i automobil, nebo motorku bez nutnosti placení CLA a DPH. V případě, že jste po USA cestovali, nebo se z USA stěhujete zpátky do ČR, přepravíme Vám všechny nadobudnuté věci z USA zpátky do ČR, vyřídíme za Vás celní řízení, nebo poradíme, jaké dokumenty a podklady budete potřebovat na proclení samostatně. Jestli máte pouze několik balíků a nenaplníte celý kontejner bude pro Vás výhodnější nechat si je poslat náš USA sklad v Georgii, kde Vám je přibalíme k dalším balíkům jiných zákazníků a odkud vypravujeme kontejnery jednou měsíčně do ČR.

Bohužel kvůli probíhajícímu vojnovému konfliktu na Ukrajině a s tím spojeným abnormálnímu navýšení cen všeho, včetně pohonných hmot, jsme nuceni navýšit i my cenu přepravy vozidel o 300 USD na vozidlo. Děkujeme za pochopení.

A co to stojí?
 • 6.000 USD - přistavení celého kontejneru na Vaší adresu v USA a přeprava na Vaší adresu v ČR (SR)
  Kontejner přistavíme na domluvenou hodinu na Vaší adresu v USA, kde budete mít 3 hodiny na naložení zboží, případně vozidla. Veškeré informace jak zabezpečit balíky a vozidlo proti pohybu v kontejneru Vám rádi sdělíme před nakládkou. Celní řízení si vyřizujete samostatně, potřebné informace co je potřeba k proclení Vám rádi poskytneme po objednání.

 • 2.800 USD -  přeprava Vašeho vozidla z USA do ČR
  Stačí nám napsat telefon a adresu v USA kde vozidlo je a vše potřebné k transportu si již vyřídíme my. Auto si převezmete v ČR, celní řízení vyřídíme za Vás.
 • 1.100 USD - přeprava Vaší motorky /4kolky /skútra /traktůrku ...
  Podmínky jsou stejné, jak pro přepravu vozidla
 • domluvou - ceny přepravy balíků ... využijete, jestli toho nemáte na celý kontejner a potřebujete z USA přepravit pouze nějaké balíky, nebo zařízení domu. cenu si domluvíme po emailu, nebo telefonem a záleží kolik toho máte a jak je to velké.

Kontakty na nás:
 • Email: zakaznik@Usa-balik.cz
 • Telefon v USA: p. Tyllová +001 678 386 3159
 • Telefon v ČR: p. Zvolánek +420 732 383 971

A jak přepravujeme vozidla můžete vidět z naší fotogalerie zde.
Veškeré další informace Vám rádi sdělíme emailem, nebo na našem telefonu. Z USA Vám přepravíme cokoliv.

Těšíme se na spolupráci
USA-balik.cz