18.08.2020 - Stěhování z USA

Jste v USA a potřebujete se přestěhovat zpátky do Česka, nebo na Slovensko?

Nabízíme Vám naše služby přepravy kontejnerem, který můžeme nechat přistavit na kteroukoliv adresu v USA. Jestli byl Váš pobyt v USA delší než 12 měsíců, můžete si vzít domů Vaše osobní věci, nábytek, vybavení domu, ale i automobil, nebo motorku bez nutnosti placení CLA a DPH. V případě, že se stěhujete do ČR můžeme za Vás vyřídit celní řízení, nebo poradit, jaké dokumenty a podklady budete potřebovat na proclení. Jestli nenaplníte celý kontejner je zbytečné si ho objednat celý a v tomto případě je pro Vás výhodnější poslat zboží na náš USA sklad v Georgii 30091, kde balíky konsolidujeme a odkud vypravujeme kontejnery jednou měsíčně do ČR. A co to stojí?

 • 5.500 USD - přistavení celého kontejneru na Vaší adresu v USA a přeprava do ČR (SR)
  Kontejner přistavíme na domluvenou hodinu na Vaší adresu v USA, kde budete mít 3 hodiny na naložení zboží, případně vozidla. Veškeré informace jak zabezpečit balíky a vozidlo proti pohybu v kontejneru Vám rádi sdělíme před nakládkou. Kontejner bude odeslán na Vaší adresu v ČR (SR), celní řízení si vyřujete samostatně. Veškeré informace potřebné k proclení Vám rádi poskytneme před objednáním, není to nic složité a zvládne to každý

 • 2.500 USDpřeprava pouze Vašeho vozidla
  V případě, že potřebujete přepravit pouze Vaše vozidlo z USA do ČR (SR). Stačí nám napsat telefon a adresu v USA kde vozidlo je, k nám si ho přepravíme naší odtahovkou a odešleme kontejnerem do ČR, kde si ho pak vyzvednete. Celní řízení vyřídíme za Vás my
 • 800 USD - přeprava pouze Vaší motorky
  Podmínky jsou stejné, jak pro přepravu vozidla
 • domlouvou - ceny přepravy balíků ... využijete, jestli toho nemáte na celý kontejner a potřebujete z USA přepravit pouze nějaké balíky, nebo zařízení domu. Předběžný cenník dopravy je zde.

Celní řízení
Importní proclení v ČR si můžete vyřídit samostatně, nebo ho můžeme za Vás vyřídit my. Cena proclení je 1.500 Kč a podmínkou je, že kontejner bude z USA odeslán na celnici v Praze, nebo Liberci, kde zboží za Vás proclíme a následně si ho přepravíte k Vám již Vy.

Kontakty na nás:
 • Email: zakaznik@Usa-balik.cz
 • Telefon v USA: p. Tyllová +001 678 386 3159
 • Telefon v ČR: p. Zvolánek +420 732 383 971

A jak přepravujeme vozidlá můžete vidět z naší gfotogalerie a videa zde.
Veškeré další informace Vám rádi sdělíme emailem, nebo na našem telefonu. Z USA Vám přepravíme cokoliv.

Těšíme se na spolupráci
USA-balik.cz