07.01.2021 - Shrnutí roku 2020

Děkujeme všem za přízeň a projevenou důvěru v roce 2020 a přejeme všem zákazníkům zdraví a hlavně pevné nervy v této těžké době pandemie.

V roce 2020 jsme odeslali z našeho USA skladu v Georgii na adresy zákazníků v ČR a SR průměrně měsíčně 512 balíků. Hlavním přepravcem pro balíky do cca 50 Kg je pro nás stále DHL EXPRESS, který doručuje balíky do 3 dnů až na adresu příjemce včetně celního řízení. Dalším přepravcem je FEDEX EXPRESS, má levnější ceny a dodání na adresy zákazníků do 3-7 dnů včetně celního řízení. Největší počet balíků odesíláme lodí, naším kontejnerem, kde jsou ceny nejnižší s dodáním do českého skladu v Libereckém kraji za cca 5-7 týdnů. Počet odeslaných kontejnerů se v roce 2020 o něco snížil, což je důsledkem této tíživé celosvětové krize koronaviru, ale věříme, že se to v Novém roce 2021 vrátí do starých kolejí a z USA budeme i nadále odesílat do ČR měsíčně dva kontejnery.

Všem stávajícím i novým zákazníkům děkujeme za projevenou důvěru, což se projevilo v počtu přijatých objednávek za celý rok v celkovém počtu 8642.

Věříme, že naše služby budete využívat i nadále a těšíme se na další spolupráci v roce 2021.
Kolektiv USA-balii.cz