Dovoz aut z USA

dovoz aut z USA 2
Máte v USA auto a potřebujete ho dostat do Česka?
Napište nám.
Stačí nám napsat adresu kde přesně v USA je, telefon na někoho, kdo nám auto předá a o vše se již postaráme my. Cena dopravy z USA do ČR je pro vozidlo 2.500 USD a pro motorku 800 USD. Z USA odesíláme jednou za 3 týdny dva kontejnery, doba dodání do ČR je cca měsíc.

Hledáte v USA konkrétní auto, ale nevíte ho najít?
Napište nám.
Jestli budeme vědět co hledáte, najdeme ho pro Vás ať už je na Aljašce, nebo v Texasu. Odepisujeme do několika hodin dle možností a na Váš email Vám pošleme informace o vozidle, cenu a fotografie.

Chcete koupit v USA bourané, levné auto?
Napište nám a my Vám ho vydražíme na aukci bouraných a poškozených aut Copart. Nevíte, co je to Copart? Více informací zde.
Můžete nám popsat, jaké vozidlo hledáte a s jakým přibližným poškozením a my Vám pošleme aktuální nabídku vozidel i s odhadní celkovou cenou včetně dovozu. Vozidlo pak za Vás vydražíme, uhradíme, dopravíme ho na náš USA sklad v Georgii, pak naším kontejnerem do ČR a vyřídíme celní řízení.

Jak udělat objednávku na dovoz (nákup, dražbu) vozidla?

  • zaregistrujte se (ZDARMA), aby jsme věděli, komu budeme auto dovážet
  • z horního menu stlačte "objednávka", zvolte druh služby "koupit nebo dovést vozidlo"
  • vložte odkaz na vozidlo (Web, dealer, inzerát, Copart aukce), nebo nevyplňujte v případě, že se bude jednat o jinou službu
  • do"poznámky" napište vše, co je pro vyřízení důležité a co od nás chcete vyřídit
  • odešlete tento formulář přes "odeslat"

Co se bude dít dále?

Dle Vašich informací se objednávka zkontroluje, upraví a začne vyřizovat. Jestli něco budeme potřebovat, napíšeme, nebo zavoláme. Po upravení a doplnění informací od nás Vám celou objednávku ještě jednou pošleme ke zkontrolování a potvrzení údajů. Po odsouhlasení se začne vyřizovat a o každém nové kroku jste od nás informování emailovou notifikací o změně stavu. 

Jestli jste nenašli službu, kterou hledáte, napište nám. Z USA Vám dopravíme vše, co se do kontejneru vejde (12m x 2.38m x 2.38m)


Ohledně dovozu vozidel z USA Vám toho můžeme nabídnout ještě mnohem více a jestli se chcete dozvědět co, koukněte se na náš zbrusu nový web USA-auto.cz