Dovoz aut z USA

Novinka v r. 2023.

Od tohto roku si můžete dovést auto z mimo EU (mapř. z USA) i starší 8 let s tím, že ho bez problémů pak přihlásíte na CZ značky, uděláte STK, bude Vám k autu vystaven technický průkaz a bílá ŠPZ !!!

Je to snad největší zpráva za posledních 20 let, co auta dovážíme, takže jsme rádi, že Vám ji můžeme napsat mezi prvními. Jedinou podmínkou přihlášení vozidla do provozu v EU při dovozu vozidla staršího 8 let je to, aby splňovalo min. EURO 3, což v praxi znamená autá ne starší roku 2000. Je nutné si vždy zjistit jakou emisní normu auto splňuje a jestli je to min. EURO 3, přihlásit to na značky v EU nebude problém.

dovoz aut z USA 2
Máte v USA auto a potřebujete ho dostat do Česka?
Napište nám.
Napíšete nám adresu kde přesně v USA je, telefon na někoho, kdo nám auto předá a o vše se již postaráme my. Cena dopravy z USA do ČR je pro vozidlo 2.800 USD a pro motorku 1.000 USD, doba dodání do ČR je cca 5-8 týdnů.

Hledáte v USA konkrétní auto, ale nevíte ho najít?
Napište nám.
Jestli budeme vědět co hledáte, najdeme ho pro Vás ať už je na Aljašce, nebo v Texasu.

Chcete koupit v USA bourané, levné auto?
Napište nám a my Vám ho vydražíme na aukci bouraných a poškozených aut Copart. Nevíte, co je to Copart? Více informací zde.
Můžete nám popsat, jaké vozidlo hledáte a s jakým přibližným poškozením a my Vám pošleme aktuální nabídku vozidel i s odhadní celkovou cenou včetně dovozu. Vozidlo pak za Vás vydražíme, uhradíme, dopravíme ho na náš USA sklad v Georgii, pak naším kontejnerem do ČR a vyřídíme celní řízení.
.

Jak udělat objednávku na dovoz, nákup, nebo dražbu vozidla?

Ohledně dovozu vozidel z USA Vám toho můžeme nabídnout ještě mnohem více a jestli se chcete dozvědět co, koukněte se na náš zbrusu nový web USA-auto.cz