Reference

verified


Obě naše přepravní společnosti USA-balik.cz pro nákupy v USA a přepravu čehokiliv z USA a Cz-Balik.cz pro přepravu balíků z Česka do světa mají od roku 2006 více než 85.000 uživatelů a více než 7.500 referencí na naše služby. Z našeho skladu v Gerogii v USA přepravujeme balíky jak letecky, tak lodí naším kontejnerem a umíme přepravit cokoliv.

DHL Express a FEDEX Express se již několik let starají o bezproblémové doručení našich balíků letecky s dobou dodání 2 až 5 dnů od odeslání z USA. Jiné levné přepravce již nevyužíváme z jediného prostého důvodu a to časté ztráty a poškození přepravovaných zásilek a neúměrně dlouhé době vyřízení případné reklamace.


Každé 3-4 týdny odesíláme lodí z USA náš kontejner s velkými a těžkými balíky a vozidly. Přepravíme Vám jak kilový balík, tak tunovou zásilku, případně Vás z USA přestěhujeme zpátky do ČR. Není pro nás problém přepravit cokoliv, co se vejde do kontejneru o délce 12 m, šíře 2,35 m a výšky 2,40 m. 

nakládka kontejneru  nakládka kontejneru 1  nakládka kontejneru 2  nakládka kontejneru 6  nakládka kontejneru 9  nakládka kontejneru 8  nakládka kontejneru 3  nakládka kontejneru 4

auto 8  sklad v CZ 1  sklad v CZ 2  sklad v CZ 3  sklad v CZ 4  sklad CZ 1  sklad CZ 2  sklad CZ 3

Máme vlastní sklady v USA ve státě Georgia, v Česku v Libereckém kraji a v Košicích na Slovensku. Skladování všech balíků, zásilek a vozidel je v průběhu vyřizování objednávky v našich skladech vždy ZDARMA.

Chcete vědět více o nás, kdo jsme a jak to vše začalo? Případně se můžete kouknout na fotky přepravy v naší fotogalerii


Zákazníci, kterým jsme zprostředkovali nákup, nebo dovoz z USA od roku 2006 nám zanechávají hodnocení, jak byli s našimi službami spokojeni. Ze zkušeností víme, že mnozí s kupujících na vložení odkazu nemají čas, prohlídnou to, nebo na to zapomenou. Všem těm, který si ten čas našli a odkaz vložili tímto děkujeme.